Spanje goedkoopste land om te tanken

juli 2026

Uit onderzoek van de ANWB blijkt, dat Spanje deze zomer (2026) een van de goedkoopste Europese landen is om te tanken

Zowel benzine als diesel is in Spanje voordeliger dan in Luxemburg, dat jarenlang onbetwist op de eerste plek stond.

"Uiteraard" is Nederland ook in deze prijsvergelijking weer één van de duurste jongetjes van de klas

 

LandDiesel (B7)E10E5Lpg
Moldavië (de Republiek)0,770,8730,902 
Turkije1,3861,245 0,583
Malta1,211,341,49 
Andorra1,4141,4051,4650,876
Noord -Macedonië1,3881,411 0,763
Bosnië-Herzegovina1,6061,472 0,676
Cyprus1,591,4811,554 
Bulgarije1,6111,497 0,62
Oekraïne1,5331,511 0,793
Kroatië1,5941,538 0,711
IJsland1,681,5521,944 
Servië1,7911,577 0,651
Spanje1,6491,5961,7771,046
Slovenië1,741,6071,9030,954
Montenegro1,671,607 0,825
Polen1,7131,622  
Hongarije1,7081,637 0,955
Zweden1,6341,6421,537 
Roemenië1,8171,6631,7690,815
Estland1,831,6651,579 
Slowakije1,7251,6831,7710,744
Litouwen1,9591,687  
Tsjechië1,6481,6911,7850,895
Luxemburg1,8031,7261,8910,721
Letland1,7941,7681,8360,888
Noorwegen1,8571,7721,954 
Oostenrijk1,9511,8321,9481,361
Finland2,0681,841  
België2,0891,9012,0410,812
Italië2,0931,9372,0330,754
Liechtenstein2,0721,9422,011 
Portugal1,9111,9532,0620,959
Ierland2,0691,967  
Griekenland1,7681,972  
Verenigd Koninkrijk1,9761,9881,9541,1
Frankrijk2,0921,9972,0841,045
Zwitserland2,2061,9982,1111,335
Duitsland2,1422,1162,2491,079
Denemarken2,2572,217  
Monaco2,2352,314  
Nederland2,2922,3162,5960,961
Albanië1,919 1,7910,693
     

Bron ANWB juli 2026


Wilt u zich voorbereiden op een mogelijke aankoop en/of vestiging in Spanje ?

En wilt u meer weten over de juridische, fiscale, financiële en sociale verzekeringsaspecten van emigreren naar Spanje en/of aankoop en bezit van onroerend goed in Spanje ?

Lees er alles over in de Spanje handboeken en dossiers van uitgeverij Guide Lines

Voor iedereen met emigratie- aankoop- of investeringsplannen in Spanje

Met medewerking van juristen, advocaten, fiscalisten, financiers, makelaars, verhuisbedrijven en andere ervaringsdeskundigen.

Al ruim 25 jaar de juridische, fiscale en financiële informatiebron voor Nederlanders en Belgen die zich al of niet permanent in Spanje willen vestigen en/of in Spanje een (tweede) huis willen kopen of reeds bezitten.

■  Wonen en kopen in Spanje

■   Huren en verhuren in Spanje

■  (PDF) Dossier Uw tweede huis in Spanje en de Nederlandse box 3 heffing

■  Hoe begin ik een B&B in het buitenland ?

■  Ondernemen in Spanje

■  Vakwoordenboek Spaans onroerend goed

■  Uw auto in Spanje

■  Starten van een zaak in Spanje

■  Financiering van een huis in Spanje

■  Spaanse nalatenschappen

■  Verkoop van uw huis in Spanje

■  Succesvol Emigreren naar Spanje

■  Succesvol verkopen van uw (tweede) huis in binnen- of buitenland

■  Uw tweede verblijf en de Belgische fiscus

■ Tweede woning Pocket

https://www.eenhuisinhetbuitenland.nl/c-1839445/spanje/

Ontdek de mogelijkheden en vermijd de valkuilen

Alles wat u wilt en moet weten

Ook te bestellen via de boekhandel of bol. com

► Overzicht Spanje handboeken en dossiers

 

Boeken zijn ook te bestellen via de boekhandel, managementboek of bol. com

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2012 - 2026 eenhuisinhetbuitenland | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel