Kennisevents Noors en Oostenrijks Vastgoed 2026

Infodagen Noorwegen en Oostenrijk van Alpendreams

Evenementenkalender 2026

Wilt u eens (verder) praten over de mogelijkheden van een tweede huis in Oostenrijk, Noorwegen en/of Kroatië? Bezoek dan een van onze Infodagen in Meppel, ontmoet ons tijdens een Second Home Beurs of meldt u aan voor een van onze bezichtigingsreizen. Noteer de onderstaande data alvast in uw agenda:

 

  •  10, 11 en 12 april 2026: Bezichtigingsreis Noorwegen
  •  22 en 23 mei 2026: Infodagen in ons Experience Center in Meppel
  •  28 en 29 augustus 2026: Infodagen in ons Experience Center in Meppel
  •  6 en 7 november 2026: Infodagen in ons Experience Center in Meppel

Past geen van deze momenten in uw planning? Geen probleem! U bent altijd welkom voor een persoonlijk gesprek op ons kantoor in Meppel. Ook een online afspraak plannen we graag voor u in.

📩  Aanmelden is gewenst. Neem contact met ons op via info@alpendreams.eu


Agenda Kennisevents Oostenrijk & Noorwegen in Nieuw Vennep:

Heb je interesse om deel te nemen aan het kennisevent met masterclass?

We organiseren regelmatig op vrijdag een kennisevent op ons kantoor in Nieuw-Vennep. Op deze dagen geven we masterclasses om 10:00, 12:00 en 14:00 uur. In een klein gezelschap nemen we alle relevante regelgeving en praktische ins & outs door waar je mee te maken bij de aankoop van een nieuwbouw – vakantiehuis in Oostenrijk of Noorwegen.

Na de masterclass krijg je een 1-op-1 kennissessie met onze specialisten. We bespreken jullie wensen, bespreken onze actuele projecten. Aansluitend op de masterclass praten onze specialisten je in 1 op 1 kennissessies bij over onze projecten en het investeren in een vakantieaccommodatie in Oostenrijk of in Noorwegen. Wat zijn de uitdagingen van het verwezenlijken van je droom om een tweede huis te kopen? Hoe gaat het proces in zijn werk? Ontdek alles over onze unieke projecten op toplocaties.

Heb je interesse om deel te nemen aan het kennisevent met masterclass?
Schrijf je dan in zodat we je op de hoogte kunnen houden van de aankomende sessies. Deelname aan de kennisevents is gratis.

Data en locaties nog niet bekend

Mail: petergillissen@gmail.com  (o.v.v. land van voorkeur)


Ook interesse in emigratie naar Oostenrijk en/of aankoop van een (tweede) huis in Oostenrijk ?

Bereidt u zich alvast voor en lees er alles over in de herziene editie van het

Handboek Wonen en kopen in Oostenrijk 

Voor iedereen met emigratie- aankoop- of investeringsplannen in  Oostenrijk 

► Raadpleeg de inhoudsopgave en bestel het handboek

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Handboek Succesvol Emigreren naar Noorwegen

Ook interesse in emigratie naar Noorwegen en/of aankoop van een (tweede) huis in Noorwegen ? 

Bereidt u zich alvast voor en lees er alles over in het handboek Succesvol Emigreren naar Noorwegen.

 

► Raadpleeg de inhoudsopgave en bestel het handboek


 

 

Nieuwsbrief

Meld u aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden
© 2012 - 2026 eenhuisinhetbuitenland | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel