Overzicht brandstofprijzen in Europa

26-11-2021

Prijzen in euro

LandEuro 95 (E10)Diesel (B7)LPG
NEDERLAND2.0161.6700.955
Noorwegen1.9721.839
Denemarken1.9121.693
Finland1.8941.739
Zweden1.8551.9801.430
Griekenland1.8071.5431.022
IJsland1.8001.694
Italië1.7711.6340.809
Portugal1.7691.5680.851
Groot-Brittannie1.7331.7770.810
Ierland1.7281.624
België1.7161.7150.839
Duitsland1.6831.5720.872
Frankrijk1.6811.5930.920
Zwitserland1.6361.6941.010
Estland1.5991.3970.834
Albanië1.5581.5410.737
Letland1.5371.4200.784
Luxemburg1.5291.4200.819
Spanje1.5291.4020.845
Slowakije1.5211.4170.768
Tsjechië1.4961.4530.650
Litouwen1.4761.3640.746
Oostenrijk1.4541.437
Servië1.4451.4970.861
Hongarije1.4281.4610.880
Kroatië1.4091.4250.766
Cyprus1.3911.471
Slovenië1.3811.4890.905
Malta1.3651.232
Andorra1.3521.202
Polen1.3261.3280.712
Roemenië1.2961.3010.687
Noord-Macedonië1.2631.1150.752
Bosnië en Herzegovina1.2541.2410.799
Bulgarije1.2321.2340.698
Moldavië1.0950.9340.683
Oekraïne1.0731.0410.629
    

 

Bron ANWB 26-11-2021

 

© 2012 - 2022 eenhuisinhetbuitenland | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel