Overzicht brandstofprijzen in Europa

17-06-2022

Bron: ANWB

Land

Euro 95 (E10)

Diesel (B7)

Lpg

Noorwegen

2.593

2.492

Denemarken

2.547

2.225

Finland

2.538

2.386

IJsland

2.494

2.411

Griekenland

2.406

2.033

1.114

Nederland

2.366

2.071

1.017

Zweden

2.207

2.509

1.287

Portugal

2.169

2.023

0.908

Groot-Brittannie

2.126

2.219

0.848

België

2.120

2.145

0.763

Estland

2.118

1.948

0.931

Spanje

2.118

2.028

1.025

Letland

2.099

2.029

0.807

Zwitserland

2.099

2.157

1.107

Frankrijk

2.098

2.099

0.862

Litouwen

2.057

1.998

0.832

Oostenrijk

2.047

2.022

Italië

2.031

1.981

0.894

Albanië

2.029

2.154

0.718

Luxemburg

2.005

1.958

0.762

Ierland

1.987

1.928

Duitsland

1.940

2.037

0.979

Hongarije **

1.927

1.996

0.948

Tsjechië

1.916

1.883

0.829

Slowakije

1.902

1.832

0.879

Kroatië

1.835

1.837

1.045

Noord-Macedonië

1.823

1.758

0.867

Andorra

1.811

1.698

Cyprus

1.785

1.860

Roemenië

1.743

1.859

0.838

Moldavië

1.711

1.600

0.849

Polen

1.708

1.611

0.767

Servië

1.685

1.779

0.965

Bosnië en Herzegovina

1.662

1.674

0.852

Bulgarije

1.655

1.695

0.790

Oekraïne

1.633

1.838

1.381

Slovenië

1.559

1.667

0.998

Turkije

1.536

1.555

0.676

Malta

1.339

1.209

 

 


26-11-2021

Prijzen in euro

LandEuro 95 (E10)Diesel (B7)LPG
NEDERLAND2.0161.6700.955
Noorwegen1.9721.839
Denemarken1.9121.693
Finland1.8941.739
Zweden1.8551.9801.430
Griekenland1.8071.5431.022
IJsland1.8001.694
Italië1.7711.6340.809
Portugal1.7691.5680.851
Groot-Brittannie1.7331.7770.810
Ierland1.7281.624
België1.7161.7150.839
Duitsland1.6831.5720.872
Frankrijk1.6811.5930.920
Zwitserland1.6361.6941.010
Estland1.5991.3970.834
Albanië1.5581.5410.737
Letland1.5371.4200.784
Luxemburg1.5291.4200.819
Spanje1.5291.4020.845
Slowakije1.5211.4170.768
Tsjechië1.4961.4530.650
Litouwen1.4761.3640.746
Oostenrijk1.4541.437
Servië1.4451.4970.861
Hongarije1.4281.4610.880
Kroatië1.4091.4250.766
Cyprus1.3911.471
Slovenië1.3811.4890.905
Malta1.3651.232
Andorra1.3521.202
Polen1.3261.3280.712
Roemenië1.2961.3010.687
Noord-Macedonië1.2631.1150.752
Bosnië en Herzegovina1.2541.2410.799
Bulgarije1.2321.2340.698
Moldavië1.0950.9340.683
Oekraïne1.0731.0410.629
    

 

Bron ANWB 26-11-2021

 

© 2012 - 2022 eenhuisinhetbuitenland | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel